animator na urodziny

Urodziny to wyjątkowe święto, na które Twoje dziecko czeka cały rok! Robimy wszystko, co w naszej mocy, by ten dzień był wyjątkowy i na długo zapamiętany. Do każdych animacji urodzinowych podchodzimy indywidualnie, dostosowując repertuar zabaw do wieku i preferencji dzieci, a także ilości dostępnej przestrzeni. Animacje w grupie 4-latków i animacje z udziałem 12-latków będą zupełnie inne – jako specjaliści od animacji wiemy, jakie zabawy nie będą zbyt trudne dla przedszkolaków, a jakie animacje nie zanudzą wymagających nastolatków.

Głównym punktem naszych spotkań z dziećmi jest ruch. Nasze animacje są pełne muzyki, tańca i zabaw ruchowych. Wszelkie atrakcje to jedynie uzupełnienie i chwila wytchnienia od pełnych energii animacji.

Wśród atrakcji znajdują się m.in.:

cartoon, icon, light bulb-1294877.jpg

Ciekawostka: 

Niektórzy Jubilaci spotykają się z nami co roku. A jednego z naszych małych Klientów poznaliśmy już podczas jego chrzcin!

5/5

„Serdecznie polecamy Animacje Uśmiechu Warte. Nasz 7letni jubilat i wszyscy goście zachwyceni. Szalone tańce, kolorowe, brokatowe tatuaże, lasy w słoikach to tylko niektóre z różnorodnych atrakcji przygotowanych przez przesympatyczne Panie Animatorki !!! Bezproblemowy kontakt telefoniczny i konkurencyjna oferta zdecydowanie zachęcają do ponownego skorzystania z usług :)”

ZOBACZ NAS W AKCJI